PİMLER

PİMLER İLE ÜRÜNLERE SAĞLAMLIK KAT

Pirinçten üretilen pimler çok görünür olmayan küçük aksesuarlar olsalar da hemen hemen her alanda kullanılırlar. Kullanımları çakma kalıpları ile bir alana monte edilerek gerçekleşir. Her renkte üretilebilen pimlerin değişik boyları ve ölçüleri vardır. Ayakkabı ve ağır giysilerde kullanılan pimler, kullanıldıkları ürünlerin ömrünü uzatır.

Ürün Galerimiz

Pimler, birbirinden farklı boyutlara sahiptir. Kullanıldıkları alanın ölçülerine göre çeşitlendirilebilen bu ürünler çentikli, konik veya silindirik formda olabilir. Çapları oldukça küçük olan bu elemanlar, makinelerde de kullanılır. Cıvata vasıtasıyla birbirine bağlanan iki farklı parçadan oluşan pimler, kullanıldıkları ürünleri emniyete almaya yarar.

Pimlerin İşlevleri Nelerdir?

Kullanıldıkları alanda küçük boyutlarına nazaran çok daha büyük işlevlere sahip olan pimler oldukça avantajlıdır. Kullanıldıkları ürünlerin merkezlenmesine olanak sağlayan pimler, parçaların çeşitli yönlere kaymasını engeller. Parçaların karşılıklı durumlarını tespit etmek için de tercih edebileceğiniz pimler için Polkom’u tercih edin. Sık sık sökülüp takılması gereken parçalarda cıvata yarımıyla birbirine bağlama işlemini gerçekleştiren bu araçlar, ürünlerde en ufak bir kaymanın dahi engellenmesini sağlar. İki parçanın kayma olmadan birleştirilmesi için kullanılan pimler, genellikle çift olarak kullanılır. Farklı materyallerdeki pim ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz Polkom sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Merkezlemeden dengelemeye kadar birçok amaç için tercih edebileceğiniz araçlar, bu yönüyle de işlevseldir.

Pimler ile Ürünler Daha Kaliteli

Pirinçten imal edilen ve kullanıldıkları ürünler üzerinde neredeyse görünmeyen pimler, bu ürünlerin çok daha dayanıklı ve kaliteli olmasını sağlar. Ürünlerin uzun yıllar boyunca formunun bozulmadan kullanılabilmesine olanak sağlayan seçenekler, ağır elbiseler ve ayakkabı gibi ürünlerde ihtiyaçlarınızı karşılar. Mutlu müşteriler için en küçük detaylara dahi dikkat eden markalar, pimler sayesinde kalitelerinden ödün vermezler. Her ölçekten işletmenin tercih edebileceği seçenekler için siz de bize danışabilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ve hızlı ulaşım ağımız sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan pimleri en hızlı ve sorunsuz şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Yüksek hassasiyetleri sayesinde ilk kullanımdan son kullanıma kadar aynı performansı alabileceğiniz bu pimler, markanızı kurumsallaştırır, ürünlerinize değer katar.