Выбрать страницу

Hakkimizda

Avrupada Polkom Button Company olarak da tanınan kuruluşumuz Polkom Düğme, 2000 m2 kapalı üretim alanına sahip tesisi ve 30 yılı aşkın üretim tecrübesine sahip personeli ile Türkiye’nin önde gelen düğme üreticilerinden biridir. İstanbul’daki tesisimizde başta Polyester Düğme olmak üzere Korozo Düğme, Boynuz Düğme, Metal Düğme ve birçok farklı düğme çeşidini üretmekteyiz.

Kullandığımız yüksek kaliteli üretim makinaları ve yılların verdiği tecrübe ile başta. Avrupa olmak üzere dünyanın birçok farklı noktasına ihracat yapan Polkom Düğme her geçen gün kendini yenilemekte ve kapasitesini arttırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz birçok kendi düğme modeli dışında müşterilerimizin taleplerini de bire bir kopyalayabilecek üreten ender düğme fabrikalarından biridir, daha detaylı bilgiyi ürünler kısımdan bulabileceğiniz gibi ana üretim çeşitlerimiz: Polyester düğme, Korozo düğme, Metal düğme, Boynuz düğme, Tahta düğme, Sedef düğme, Kokonat düğme ve aksesuarlarıdır.

Son yıllarda sıkça güncellediğimiz koleksiyonlarımız ve kataloglarımız ile her geçen gün kendini yenileyen fabrikamız aynı zamanda birçok ülkede kurduğu distribütörlükleri ile tüm dünya markalarına düğme desteği ve hizmeti vermektedir.
Tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarında Oeko-Tex sertifikalı ve en iyi hammadde ve yardımcı malzemeleri kullanarak üretmekteyiz.

Ana politikamız sağlamak:

Yüksek üretim kalitesi

Hızlı örnekleme

Rekabetçi fiyatlar

Yeni koleksiyonlar

Doğru ve hızlı servis

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi Avrupa standartlarında Oeko-Tex sertifikalı ve en iyi hammadde ve yardımcı malzemeleri kullanarak üretmekteyiz